Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Taneční soutěž Jihlavský pohár

/
/
/
1472 ZobrazeníV polovině března uspořádal jihlavský taneční klub Chrisstar při TJ Sokol Bedřichov soutěž pod hlavičkou Českého svazu tanečního sportu Jihlavský pohár, kterého se zúčastnilo sedmdesát čtyři tanečních párů z celé republiky ve věkových kategoriích děti, junioři a mládež. Do soutěží promluvily i domácí páry TK Chrisstar Jihlava.

„Až do finále se protančil v kategorii Junior I. LAT pár Filip Michalčuk a Eva Ryšavá, který obsadil páté místo. Třikrát se do finále podíval i pár Filip Suchý a Šárka Nevosadová (TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava). Ve své věkové kategorii JUN II. obsadil čtvrté místo ve standardu a šesté místo v latině. Ani v kategorii Mládeže věkově starších párů se neztratil a ve standardu vytančil krásné stříbrné medaile.
V Mládeži tančil i pár Patrik Pöndl a Michaela Morkusová (TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava) bral čtvrté místo za předvedené standardní tance.
V juniorské nejvyšší kategorii tanců, která na soutěži byla vypsaná, tančil finále čtyřikrát i pár Lukáš Novotný – Lucie Prokůpková (TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava), kdy ve standardních tancích zvítězil a vystoupal na stupínek nejvyšší, v kategorii věkově starších obsadili úžasné druhé místo. Do finále v latinsko-americké části juniorů promluvili také a obsadili čtvrté místo, v kategorii starších páté místo,“ popsala výsledky jihlavských tanečníků Radka Prokůpková, vedoucí a trenér II. třídy ČOS RPTV z tanečního klubu Chrisstar Jihlava.

Filip Suchý a Šárka Nevosadová, archiv TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava


Filip Michalčuk a Eva Ryšavá, archiv TJ Sokol Bedřichov TK Chrisstar Jihlava
  • Facebook
  • Twitter