Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Také Jihlava se potýká s přetíženými telefonními linkami

/
/
/
493 ZobrazeníMagistrát města Jihlavy upozorňuje na přetížené linky mobilních operátorů. Největší problémy jsou s voláním z mobilních telefonů na pevná telefonní čísla.

„Pokud se někdo nedovolá na magistrát z mobilního telefonu na pevnou linku, není to způsobeno chybou na straně města, ale přetížením mobilních sítí,“ upozornil Martin Beneš z odboru informatiky jihlavského magistrátu. Občané město od rána upozorňují na potíže s dovoláním na pevné linky magistrátu, volaná telefonní čísla se často zmatečně hlásí jako neexistující.

Podle provedených testů má přetížení dvě úrovně, volaní na čísla stejného operátora a volání mezi operátory. Aktuálně bylo dnes dopoledne a v poledne v regionu Jihlavska podle zjištění magistrátu nejvíc přetíženo propojení mezi operátory. Magistrát doporučuje opakování volání nebo, pokud je to možné, volat pouze na mobilní čísla, případně záležitost vyřizovat prostřednictvím e-mailů či datových schránek.

  • Facebook
  • Twitter