Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Street art v Jihlavě

/
/
/
620 ZobrazeníTřída 7. A ZŠ Kollárova pořádá ve středu 19. června v 17.00 ve spolupráci s Oblastní galerií Vysočiny v Jihlavě a Statutárním městem Jihlava v ulici Na Sádkách 895/3 v Jihlavě vernisáž výstavy nazvanou Náš street art.

Vernisáž je vyvrcholením projektu, který v rámci programu Statutárního města Jihlava s názvem Jihlava vzdělává kulturou organizuje Oblastní galerie Vysočiny v Jihlavě.
Cílem projektu, který vede galerijní edukátorka Pavlína Pitrová, je nejprve teoreticky a následně prakticky zažít přípravu vlastního výtvarného projektu s tématem street artu – od návrhu, přes legislativu, propagaci, dokumentaci až po jeho vlastní realizaci. Žáci si vyzkouší, co vlastně obnáší příprava výstavy i s jejím uskutečněním a finálním představení veřejnosti. Program je zaměřen na spolupráci jak ve třídní skupině tak i mimoškolní komunikaci s osobami a účastníky, kteří jsou do projektu přímo i nepřímo zainteresováni. Důraz je kladen především na komunikaci a společnou práci.

  • Facebook
  • Twitter