Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Stovka dobrovolníků z Dukovan se zapojila do práce pro neziskovky

/
/
/
657 ZobrazeníDo letošní páté etapy dobrovolnické akce Čas pro dobrou věc se zapojilo 104 zaměstnanců Skupiny ČEZ, převážně z Jaderné elektrárny Dukovany. Zahradničili, opravovali, čistili přehradu, uklízeli nebo jinak pomáhali devíti neziskovým organizacím včetně škol na Vysočině a v Jihomoravském kraji.

Energetici z Dukovan potvrdili i letos svou odhodlanost a pevnou vůli pomáhat potřebným, když se v hojném počtu 104 zájemců přihlásili do projektu firemního dobrovolnictví Skupiny ČEZ s názvem Čas pro dobrou věc. Uprostřed týdne 13. až 14. června se zapojili do pomocných prací v sedmi organizacích v Kraji Vysočina a v Jihomoravském kraji.

Na Vysočině se 25 dobrovolníků zapojilo do čištění Dalešické přehrady, které pořádala tělovýchovná jednota Koněšín. S přípravnými pracemi před víkendovým benefičním koncertem pomáhali energetici také myslibořickém středisku Diakonie. Bylo potřeba vyčistit prorostlé chodníky od trávy, okopat růže, posekat trávníky a také umýt okna.  Organizace poskytuje sociální služby seniorům, lidem s demencí a se zdravotním postižením.

Pomoc a pracovní nasazení dobrovolníků ocenili také tři třebíčské organizace: Domov pro seniory, Nemocnice Třebíč a Denní rehabilitační stacionář pro tělesně a mentálně postižené. I v těchto organizacích se energetici zapojili do venkovních prací, ale také do vyklízení skladů a výmalby prostor, natírání plotů. „Dukovanští nikdy nezklamou. Jejich zájem o firemní dobrovolnictví mě moc těší a za pozitivní zpětnou vazbu od neziskovek považuji i jejich každoroční poptávku po našich zaměstnancích,“ uvedla členka představenstva Skupiny ČEZ Michaela Chaloupková.

  • Facebook
  • Twitter