Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Srážka vlaku s autem v Ledči nad Sázavou bez zranění

/
/
/
871 ZobrazeníVe čtvrtek 9. července před devátou hodinou se v Ledči nad Sázavou střetl osobní vlak s autem. Na místě zasahovaly složky integrovaného záchranného systému.

„Osobní vlak vyjížděl z nádraží a v místě železničního přejezdu došlo ke střetu s osobním autem. Podle současných informací nedošlo při nehodě ke zranění osob. Policisté na místě provedli dechové zkoušky, které byly negativní. Zjišťování příčiny a okolností dopravní nehody je předmětem dalšího šetření,“ uvedla prvotní informace policejní mluvčí Stanislava Rázlová.

„Na místo vyjela pozemní posádka z Ledče nad Sázavou a také vrtulník letecké záchranné služby z Jihlavy, který ale byl posléze odvolán zpět na základnu. Řidič osobního auta vyvázl z nehody bez zranění. V pořádku byli i všichni cestující z osobního vlaku,“ doplnil Petr Janáček, tiskový mluvčí Zdravotnické záchranné služby Kraje Vysočina.

Úvodní foto: Místo srážky vlaku s autem, foto: Policie ČR

  • Facebook
  • Twitter