Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Spolubál v Novém Městě na Moravě ve znamení Živlů

/
/
/
636 ZobrazeníDalší ročník nevšedního plesu neziskovek Novoměstska a Žďárska Spolubál se uskuteční po dvouleté pauze. Ve znamení nespoutaných Živlů se proběhne v sobotu 13. listopadu od 19.30 v kulturním domě v Novém Městě na Moravě.

Tentokrát mohou účastníci zapátrat ve svém šatníku po kouscích garderóby prosycené energií vody, větru, ohně nebo země. K tanci a poslechu zahrají muzikanti ze skupiny The People. Mezi jednotlivými tanečky si mohou návštěvníci odpočinout ve stylové kavárně s živou hudbou.
Vstupenky na ples budou k dostání v předprodeji on-line na smsticket.cz, v Informačním centru v Novém Městě na Moravě za 250 Kč, ale i na místě před plesem vstupenku pořídíte za stejnou cenu.

V rámci organizace plesu spojily svoje „nespoutané“ síly neziskové organizace Sdružení krajina, Domácí hospic Vysočina, Maracaibo, Důchodci Nové Město na Moravě, Popálky, Základní škola Na Radosti, Tělovýchovná jednota Nové Město na Moravě, Portimo, Novoměstské sociální služby a Základní škola Spolu.
Finančním příspěvkem ples podpořilo město Nové Město na Moravě.

  • Facebook
  • Twitter