Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Softbalovým Hrochům se o víkendu dařilo

/
/
/
156 ZobrazeníPět extraligových zápasů ve čtyřech dnech absolvovali havlíčkobrodští Hroši v uplynulých dnech a z náročné série vyšli se čtyřmi výhrami a jedinou porážkou. Hrochy ještě ve středu 15. května od 17.00 čeká dohrávaný dvojzápas se Žraloky z Ledenic.

Joudrs Praha – Hroši Havlíčkův Brod 4:5 po prodloužení
Ve čtvrtek večer předehrávali Hroši v Praze důležité utkání. Obě předchozí měření s tímto soupeřem vyzněla těsně ve prospěch Hrochů a tentokrát utkání došlo dokonce až do prodloužení. „Hráči do zápasu dobře vstoupili a hned první dva pálkaři line-upu Hospodka a Garolini dokázali skórovat. Domácí ale v druhé směně srovnali na 2:2 a toto skóre vydrželo až do předposlední šesté směny. V ní se ujalo Joudrs vedení, naštěstí Hroši obratem srovnali na 3:3. Poslední směna změnu stavu nepřinesla, a tak se rozhodovalo až v prodloužení. Domácí se opět ujali vedení a v dohrávce prodloužení musel Pavel Just při dvou autech odvracet porážku. Nejzkušenější hráč Hrochů situaci zvládl, svým odpalem stáhl potřebné dva body a ukončil zápas,“ komentoval první dvojzápas Dušan Šnelly z brodského klubu.

Hroši Havlíčkův Brod – Spectrum Praha 7:0 a 4:3
První zápas byl zcela v režii Hrochů. „Nadhazovač Matias Laraburru nedovolil hostujícím pálkařům téměř nic, a naopak Hroši byli v útoku o dost úspěšnější . Nakonec ukončili zápas rozdílem už v páté směně, když o bodový přísun se nejvíce zasloužil Pavel Just, který zaznamenal hned tři úspěšné odpaly, včetně homerunu.
Odveta byla daleko vyrovnanější. Hosty poslal do vedení homerunem David Mertl. Hrochům se podařilo ve třetí směně otočit skóre po odpalu Conrada Zanutinniho. Následně vystřídal na nadhozu Matěje Macase další juniorský reprezentant Matyáš Zelinka a skvěle utkání doházel. V šesté směně Hroši navýšili své vedení po homerunu Ireda Fialy na 4:1 a hosté dokázali zásluhou opět Davida Mertla už pouze snížit posledním útokem na konečných 4:3,“ dodal Dušan Šnelly.

Hroši Havlíčkův Brod – Locos Břeclav 1:3 a 3:1
Hroši odehráli s úřadujícím mistrem extraligy vyrovnanou partii. „V úvodním zápase se velmi těžko prosazovali proti reprezentačnímu duu nadhazovačů Holobrádek-Osička. Jediný bod stáhnul odpalem Juan Garolini v první směně. Rovněž argentinský nadhazovač Hrochů Matias Laraburru odházel výborný zápas, a tak odpalů k vidění moc nebylo.
Do odvety nastoupil za domácí na nadhoz Matěj Macas a dovedl Hrochy k cenné výhře, když inkasoval po homerunu Adama Luňáka jediný bod,“ doplnil Dušan Šnelly. Hroši se rychle ujali vedení 2:1 na třetího nadhazovače Břeclavi, a i když byl následně střídán Jakubem Osičkou, vedení udrželi, a dokonce dokázali přidat ještě jeden bod.

„Především výhra nad vedoucím celkem tabulky a obhájcem titulu Břeclaví je velmi cenná. Výhry prozatím zajistily Hrochům v tabulce extraligy třetí místo a bezpečně tak drží pozici zajišťující účast v play-off,“ uzavřel Dušan Šnelly hodnocení víkendových zápasů.

  • Facebook
  • Twitter