Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Softbalová sezona startuje v Havlíčkově Brodě

/
/
/
766 ZobrazeníVe středu 18. dubna vstoupí do nové sezony v roli obhájců mistrovského titulu havlíčkobrodští Hroši. Úvodnímu extraligovému zápasu bude předcházet slavnostní zahájení. Opening Day startuje v havlíčkobrodské Hippos aréně v 16.30, kulturní vystoupení v 17.30 a samotný zahajovací zápas pak v 18.00. 

Pro návštěvníky je připravena řada atrakcí. Soupeřem Hrochů bude juniorský reprezentační tým ČR do 19 let, který v české extralize startuje podobně jako např. slovenští hokejoví junioři na divokou kartu. Další zápasy pak budou následovat v rychlém sledu, když hned o víkendu 21.-22. dubna budou Hroši doma hostit v sobotu od 15.00 pražské Tempo a v neděli v repríze loňského finále od 11.00 jihočeské Ledenice.
Řada Hrochů má za sebou pestrou zimní přípravu. „Bratři Holobrádkové jsou ještě stále na angažmá na Novém Zélandu a do ligy naskočí až začátkem května, juniorská reprezentace absolvovala přípravu v Argentině a s ní i čtyři zástupci Hrochů,“ popisuje trenér Dušan Šnelly, který se výpravy také zúčastní.
„Příprava juniorské reprezentace před červencovým MS v Kanadě pokračuje už za dva týdny v Japonsku, a tak vstup do sezony pro nového trenéra týmu Tomáše Siwka nebude jednoduchý, neboť kompletní kádr bude mít k dispozici až druhý květnový víkend. Tým navíc po dvaceti sezónách opustil jeden z klíčových hráčů Tomáš Jelínek, který se přesunul do softballového důchodu a pokračovat bude v druholigovém béčku. Z hostování z pražských Eagles se naopak vrací juniorští reprezentanti Petr Kruntorád a Marek Rosenkranz, kteří opět sníží již tak nízký věkový průměr brodského týmu,“ dodává Dušan Šnelly.

  • Facebook
  • Twitter