Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Slavnostní oheň o víkendu na Čeřínku

/
/
/
186 Zobrazení



Klub českých turistů Čeřínek Jihlava pořádá v sobotu 24. ledna akci nazvanou Slavnostní oheň na Čeřínku, který má od roku 2021 podtitul memoriál Mirka Svatoše. Slavnostní shromáždění turistů u ohně na Čeřínku proběhne v 11.00. Restaurace v chatě Klubu českých turistů je v provozu.

Z Jihlavy mohou jet zájemci z hlavního nádraží v Jihlavě vlakem v 8.37 do Kostelce a po zelené turistické značce se vydají na Čeřínek (5 km). Současně je možné využít i autobusu z Jihlavy do Hubenova v 9.40 (stanoviště č. 16) a po žluté turistické značce je to na Čeřínek 4,5 kilometru. Další možnost je autobusem z Jihlavy do Hojkova v 8.35 (stanoviště č. 17) a neznačenou silničkou dojít na Čeřínek (3 km).
Návrat z Čeřínku po zelené TZ do Kostelce nebo po žluté turistické značce do Dolní Cerekve (5,5 km), odtud vlakem do Jihlavy.
Odjezdy z Kostelce: 13.15; 14.59; 15.15; 16.59
Odjezdy z Dolní Cerekve: 13.54 R; 14.55 os.; 15.54 R; 16.55 os.
Odjezd autobusu z Hubenova: 14.05; 16.05
Odjezd autobusu z Hojkova: 16.43

Úvodní ilustrační foto: archiv Klubu českých turistů