Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Skupina Gaia Mesiah zaplnila havlíčkobrodský klub Oko

/
/
/
1725 ZobrazeníV sobotu 16. února zavítala do klubu Oko v Havlíčkově Brodě v rámci turné k vydání nového alba Excellent Mistake skupina Gaia Mesiah.

Studiové album vyšlo po jedenácti letech od posledního CD Thank You Dr. Beat. Hned na úvod havlíčkobrodského koncertu zazněly dvě skladby z nového alba: In The Streets a After Rainbows. Během koncertu došlo i na další novinky: Hip-Hop, Wind Blowing Down a Kralovství. Výborné publikum dobře zareagovalo na skladby z alb Ocean ( rok vydání 2005), Alfa Female (2007) a Thank You Dr. Beat (2008).

Zleva Marka Rybin a Josh Stewart

Pár minut po 22 hodině došlo ke křtu alba Excellent Mistake. Jakub Baloun z klubu Oko na přání skupiny Gaia Mesiah se ujal této pro něj nevšední úlohy. Sobotní koncert v klubu Oko byl velmi vydařený a každý účastník asi na něj bude dlouho vzpomínat.
Gaia Mesiah zahrála v sestavě: Marka Rybin (zpěv), Santa Morella (kytara), Misha M (bicí) a Josh Stewart (basa). Po koncertě měli fanoušci možnost nechat si podepsat zakoupené CD Excellent Mistake nebo si pořídit společné foto s Gaia Mesiah, ale bohužel bez baskytaristy.

  • Facebook
  • Twitter