Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Silnice mezi Simtany a Stříbrnými Horami je průjezdná

/
/
/
703 ZobrazeníV pondělí 9. srpna byl do provozu v režimu předčasného užívání stavby uvedený úsek silnice I/19 mezi Stříbrnými Horami a Simtany, který je součástí opravy povrchu a odvodnění silnice v délce téměř pěti kilometrů mezi Simtany a Keřkovem.

Úsek Keřkov-Stříbrné Hory byl uveden do provozu na podzim 2021. V aktuálně zprovozněném úseku je omezena rychlost na 70 km/h, která zde zůstane až do získání výsledků protismykových zkoušek povrchu vozovky. Řidiči ještě mohou narazit na dokončovací práce, které mohou provoz částečně a lokálně omezit v rámci posuvného pracovního místa. Oprava kompletního úseku Keřkov-Simtany vyšla na necelých 83 milionů korun bez DPH.


Současně také odstartovala oprava silnice v Pohledu, kde musí řidiči počítat s omezením. S opravou Ředitelství silnic a dálnic ČR čekalo na dokončení rekonstrukcí sítí v obci.

  • Facebook
  • Twitter