Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :

Šest medailí z Bodovacích turnajů mládeže

/
/
/
978 Zobrazení

Třetí Bodovací turnaje mládeže sezony 2019/2020 přinesly mladým stolním tenistům Akademie HB Ostrov Havlíčkův Brod celou řadu medailí. Na Velké ceně města Hustopečí to havlíčkobrodským dorostencům cinklo hned čtyřikrát. Ve dvou případech z toho bylo zlato. Dvouhru dorostenců vyhrál Ondřej Květon, bronz za třetí místo získal Radek Skála. Ve čtyřhře se z prvenství radovala havlíčkobrodská dvojice Radek Skála – Jakub Slapnička, který si tak dal pěkný dárek ke svým šestnáctým narozeninám. Stříbro v deblu bral Ondřej Květon se svým tradičním spoluhráčem ostravským Adamem Štalzerem.

Radek Skála s Jakubem Slapničkou ovládli čtyřhru dorostenců

Ve sportovní hale v Hluku se hrál již 35. ročník Turnaje přátelství. V kategorii mladšího žactva získal Štěpán Holub dvě medaile. Ve dvouhře skončil třetí, když v semifinále prohrál s pozdějším vítězem Davidem Sochorem z pražské Sparty. Stejný kov pak dvanáctiletý havlíčkobrodský talent přidal ve čtyřhře spolu s havířovským Martinem Slaným.

Dvojnásobný bronzový medailista dvanáctiletý Štěpán Holub

Malá fotogalerie z celostátních Bodovacích turnajů mládeže ČR ve stolním tenisu: