Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Série koncertů Golden Eye v havlíčkobrodském Oku

/
/
/
1037 ZobrazeníProjekt Golden Eye loni nabídl v Havlíčkově Brodě čtyři koncerty. Pro velký úspěch u hudebních návštěvníků se neúnavný Petr Kletečka rozhodl uspořádat v roce 2019 druhý ročník seriálu koncertů na stejném místě v brodském Klubu Oko. Letos bude celkem šest koncertů.

V pátek 20. září ve 20.00 odstartuje seriál Golden Eye legendární Pumpa. Po nich vystoupí americká partička Skinny Molly ve složení: Mike Estes – kytara a zpěv, Jay Johnson – kytara, Luke Bradshaw – basa, Kyle Law – bicí. S kapelou vystupí ex-kytarista Pumpy Pavel Marcel. After party obstará skvělý domácí jednadvacetiletý Traffic Jam.

V pátek 11. října ve 20.00 zahraje kapela Jada Band. Následuje Ivan Hlas s Olinem Nejezchlebou a Norbi Kovácsem. Na after party se představí třebíčsko-jihlavská kapela Morava.

V pátek 25. října od 21.00 vystoupí Vladimír Mišík & Etc. Hudební večer obohatí svým vystoupením Jamie Marshall & The Amplified Acoustic Band.

Pátek 1. listopadu byl zařazen dodatečně a je bonusem pro hrdé majitele přenosných pasů na podzimní koncertní seriál. Vystoupí skupina Praying Mantis (GB). Předkapelou je od 20.00 jihlavská glamrocková kapela Hairy Groupies.

V pátek 8. listopadu od 20.00 vystoupí Fuga ze Žďáru nad Sázavou. Následuje kapela Progres 2.

V pátek 22. listopadu se uskuteční závěrečný koncert podzimního seriálu a bude patřit excelentním muzikantům, kteří se sešli v obnovené kapele Energit. After party s kapelou Bass.

Přenosný pas v ceně 1 000 Kč je univerzální vstupenkou na všech šest koncertů a lze ho zakoupit stejně jako i vstupenky na jednotlivé koncerty v jednotné ceně 400 Kč za koncert v havlíčkobrodském Tulipánu, v Cafe-art Oko či na portálu www.smsticket.cz.

Pořadatel Petr Kletečka věnuje dva pasy do soutěže, a když bude mít někdo velké štěstí, může pas vyhrát. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku: Zavítá Vladimír Mišík poprvé do klubu OKO v rámci Golden Eye? Odpověď pošlete do úterý 17. září do 18.00 mailem na: goldeneye2019@seznam.cz.

Napište jméno, příjmení a své mobilní číslo pro včasné upozornění na výhru.

  • Facebook
  • Twitter