Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Seriál koncertů Golden Eye startuje v pátek s kapelou Krausberry

/
/
/
821 ZobrazeníČtvrtá sezona koncertního seriálu Golden Eye přiveze do havlíčkobrodského klubu Oko kapely BSP, Abraxas, Livin Free, M. T. O. Universal beno Praxing Mantis z Velké Británie. O úvodní koncert se postará v pátek 17. září skupina Krausberry.

Enfant terrible českého blues a zpívající bubeník Martin Kraus si svoji první opravdovou zkušenost s hraním v kapele odbyl v hanspaulské legendě Bluesberry. Jeho křičené songy se staly vděčným zpestřením všech koncertů kapely. Kraus při interpretaci písniček připomínal spíše ze řetězu puštěného divokého démona. V roce 1985 Martin Kraus nedobrovolně odchází z kapely Bluesberry a tak trochu na truc zakládá Krausberry („Byla to v podstatě truc-parta, vždyť nás Introvič vyhodil celou kapelu.“). O rok později se Krausberry objevují na havlíčkobrodském Ostrově v soutěžní přehlídce kapel Rocková Vysočina. Koncertní projev kapely stojí na rtuťovitém Krausovi, jemuž se pro jeho neustálý pohyb na pódiu říká český Mick Jagger.


„Jeho skvělý, v minulosti mnoha hospodami testovaný, vyřvaný vokál skvěle doplňuje svojí „pološílenou“ mimikou obličeje a pódiovou gymnastikou přesně jako frontman „stounů“ (Encyklopedie Bigbítu). Své kvality nám v havlíčkobrodském klubu předvedl před třemi lety. Krausberry mají na kontě šest studiových alb. V květnu 2014 byla diskografie kapely doplněna o záznam živého vystoupení. Počin „Živě v Malostranské besedě“ nám na dvou discích servíruje celkem čtyřiadvacet skladeb, z nichž většinu důkladně prověřil čas a jsou skutečnými hity – Starý časy, Na hrad, Horoskop, Do nebe, Emil.
Krausberry zahájí čtvrtou sezónu koncertního seriálu Golden Eye v pátek 17. září. Tradiční krausberryovský support obstará domácí blues rockový Traffic Jam.


Přenosné pasy na všechny koncerty v ceně 1 100 Kč i vstupenky na jednotlivé koncerty v rozpětí od 300 Kč do 600 Kč za jednotlivé koncerty jsou v prodeji v havlíčkobrodském Tulipánu, v Cafe-art Oko či na portálu www.smsticket.cz.

Program koncertního seriálu Golden Eye

1. října BSP / BASS

15. října M. T. O. UNIVERSAL

29. října ABRAXAS / LIVIN FREE

12. listopadu PRAYING MANTIS (GB) / HAIRY GROUPIES

  • Facebook
  • Twitter