Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Savencia Fromage & Dairy v Česku i na Slovensku je opět jedním z nejlepších zaměstnavatelů

/
/
/
511 ZobrazeníSpolečnost Savencia Fromage & Dairy získala počtvrté za sebou cenu Top Employer v Česku a na Slovensku. Jeden z lídrů českého i slovenského trhu mlékárenských produktů potvrdil, že i nadále chce vytvářet to nejlepší pracovní prostředí pro své zaměstnance.

Do portfolia společnosti, která má závody v Hesově v Přibyslavi, Hodoníně a Liptovském Mikuláši, patří mimo jiné Pribináček, Lučina, Sedlčanský Hermelín, Apetito či Liptov.

Program Institutu Top Employers certifikuje organizace na základě výsledků průzkumu osvědčených postupů v oblasti lidských zdrojů. „Spokojenost našich více než 900 zaměstnanců v Česku i na Slovensku je pro nás klíčová. Získání certifikace Top Employers počtvrté v řadě potvrzuje, že procesy v oblasti lidských zdrojů jsou v naší společnosti na vysoké úrovni,“ uvádí Aleš Malenka, generální ředitel společnosti Savencia F&D pro Českou republiku a Slovensko.

Institut Top Employers už ocenil 2 053 nejlepších zaměstnavatelů ve 121 zemích a regionech na pěti kontinentech. Společnosti jsou posuzovány na základě šesti okruhů, které zahrnují 20 témat, včetně vzdělávání, pracovní prostředí, inkluze a dalších.

„Ocenění Top Employer je pro nás povzbuzením pro naši další práci v oblasti lidských zdrojů. Jen díky špičkovým zaměstnancům a kvalitním surovinám jsme schopni přinášet našim zákazníkům jejich oblíbené mléčné produkty,“ doplňuje Aleš Malenka.

Savencia Fromage & Dairy je jeden z největších výrobců značkových sýrů v Česku a na Slovensku. Společnost, náležející do francouzské skupiny Savencia, zde působí od roku 1993. Ve dvou závodech v Česku a jednom na Slovensku pracuje více než 900 zaměstnanců.

Úvodní foto: Aleš Malenka, generální ředitel společnosti Savencia F&D pro Českou republiku a Slovensko

  • Facebook
  • Twitter