Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

S jihlavskou zoo do Mexika

/
/
/
187 ZobrazeníVe čtvrtek 2. února v 17.00 se uskuteční v centru PodpoVRCH v Jihlavě povídaní o Mexiku, které si pro zájemce připravila Katarína Ruschková, vedoucí odboru životního prostředí jihlavského magistrátu.

„Jedná se o další přednášku z cyklu Večery PodpoVRCHem, kam zveme zajímavé hosty vždy první čtvrtek v měsíci,“ láká ředitel jihlavské zoo Jan Vašák.

Než odjela do Mexika, představovala si ho Katka jako zemi kaktusů a machistických mužů v sombrerech. Ale je úplně jiné – barevné, voňavé, pestré a na každém kroku překvapující. Viděla z něj jen malý kousek, ale setkání s delfíny a mantou v moři, krokodýly v mangrovových lesech, nebo pohled na kvetoucí orchideje všude kolem je něco, na co bude dlouho vzpomínat a za čím se moc ráda vrátí. Stejně tak jako za historií a kulturou dávných civilizací, jejichž stopy lze pozorovat na každém kroku.

Vstupné je 50 korun, v ceně je i parkování.

Úvodní foto: Nejen mexická příroda Kateřině učarovala, archiv Kataríny Ruschkové

  • Facebook
  • Twitter