Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Rodinný pivovar Bernard pokračuje s pálenkou, tentokrát ALE z jiného piva

/
/
/
1236 ZobrazeníÚspěch první limitované edice pálenky z ležáku, která se na e-shopu vyprodala za týden, inspiroval Rodinný pivovar Bernard k pokračování. Tentokrát destiloval svrchně kvašené kvasnicové pivo Bernard Bohemian Ale. Lahodné prémiové pivo si kromě velké obliby u zákazníků vysloužilo například také nejvyšší světové ocenění v soutěži World Beer Awards v Londýně.

„V chuti nové pálenky můžete najít sladové až karamelové tóny, jsou cítit bylinky, koření, tedy ingredience piva Ale, které v ležáku nenajdete,“ charakterizuje novinku spolumajitel pivovaru Stanislav Bernard.

Pálenku pro humpolecký pivovar opět připravil mistr Jiří Syrovátka v biolihovaru Zámecké sady Chrámce, který vyrábí exkluzivní pálenky. „V tomto lihovaru dbají na vysokou jakost surovin, pečlivě dohlíží na celý proces vzniku nápoje, významnou část práce zde odvádí manuálně. Je to blízké hodnotám našeho pivovaru,“ vysvětluje výběr partnera pro výrobu nápoje Stanislav Bernard.

Na trhu je pouze 2 500 půllitrových lahví nové ručně vyráběné a stáčené pálenky. Nápoj pro slavnostní chvíle i odpočinek je ve štíhlých elegantních lahvích, na etiketě je červené „razítko“ s informací o destilaci z piva Bohemian Ale. Každá lahev má unikátní číslo ročníku 2020, číslování volně navazující na předchozí edici pálenky začíná číslem 3 000.

Pivní pálenku Bernard z piva Bohemian Ale je možné zakoupit v značkových prodejnách pivovaru a v e-shopech Alza.cz a Lihovárek.

  • Facebook
  • Twitter