Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Rodinné centrum Srdíčko otevírá po celý týden své dveře veřejnosti

/
/
/
412 ZobrazeníOd 14. do 18. září proběhne v Rodinném centru Srdíčko ve Žďáře nad Sázavou tradiční Týden otevřených dveří. Kromě návštěvy aktivit centra mohou zájemci přijít i na doprovodné kulturní akce, které jsou součástí projektu Srdíčko kulturní.

Rodinné centrum Srdíčko funguje už dvanáctý rok ve čtvrtém patře budovy žďárské polikliniky. Týdně jej navštíví zhruba dvě stovky rodičů a dětí ze Žďáru i okolí. Po celý týden připravuje programy pro nastávající rodiče, rodiče miminek i starších dětí, předškoláky a širokou veřejnost.
„V týdnu otevřených dveří bude zdarma přístupná většina našich programů. Rodiče se k nám mohou se svými dětmi podívat, vyzkoušet si jednotlivé aktivity, seznámit se s lektorkami i provozem centra,“ říká vedoucí Jana Kamarádová.
Ke zpestření celého týdne chystají zaměstnanci také doprovodné kulturní akce, které jsou součástí projektu Srdíčko kulturní. V pondělí to bude Divadelní představení Hrnečku vař v režii Divadla Úsměv Ludmily Frištenské, které je určeno dětem od dvou let. „V úterý odpoledne zveme
rodiče s dětmi na divadelní představení Dědeček a koblížek z cyklu Pohádky z Veselé Lhoty, které sehrají Tetinky, členky žďárského KDS EFFRENATA,“ doplňuje Jana Kamarádová.
Středeční kulturní akce je určená hlavně rodičům, seniorům a dalším zájemcům z řad veřejnosti. Na programu bude cestovatelská přednáška Anny Novotné Moje cesta do země zaslíbené.
Projekt Srdíčko kulturní uzavře ve čtvrtek odpoledne Pirátská plavba s Milanem Řezníčkem plná kouzel, hudby a překvapení s moderátorem Hitrádia Vysočina Milanem Řezníčkem.

Společné akce pro rodiče s dětmi


Rodinné centrum Srdíčko provozuje Kolpingovo dílo ČR. Centrum je členem Sítě pro rodinu, která sdružuje rodinná a mateřská centra v České republice.

  • Facebook
  • Twitter