Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :

rn Pacienti jihlavské nemocnice dostali desítky nových televizírn n

/
/
/
306 Zobrazenírn

„Je jasné, že pobyt v nemocnici si užívá málokdo. Nabízíme půjčování tabletů, které může pacientům zpříjemnit pobyt. Novinkou je, že původní způsob sledování televize pomocí klasického analogového rozvodu STA byl nově rozšířen o plně datovou formu FullHD přenos obrazu a zvuku. Pro šíření TV signálu (IPTV) je využita modernizovaná vysokokapacitní počítačová síť, kterou je dnes již možné zakončit téměř v každé místnosti. Zjednodušeně to znamená, že pacienti mají na výběr sledovat z více kanálů ve vyšší kvalitě,“ vysvětluje vedoucí ICT jihlavské nemocnice David Zažímal.

Změnu již využívají někteří pacienti na nově opravených patrech interního pavilonu. Vidina je, že by pacienti mohli mít také videopůjčovnu. Celkem v jihlavské nemocnici přibude 136 televizních přijímačů, zhruba polovina je již v provozu, další se budou instalovat do postupně zrekonstruovaných pater interního pavilonu. Z nových televizí se mohou těšit také pacienti na geriatrii, kde mají 12 nových kusů. 

rn n

  • Facebook
  • Twitter