Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Řidič utekl od nehody ve Velkém Meziříčí, policisté po něm pátrají

/
/
/
971 ZobrazeníV pátek 4. ledna v noci krátce před třiadvacátou hodinou oznámili svědci policistům dopravní nehodu, která se stala ve Velkém Meziříčí. Řidič od havárie utekl a policisté po něm pátrají.

„Dosud neznámý řidič s osobním vozem Nissan Almera projížděl po silnici II/602 po ulici Novosady ve směru od Sokolovské ulice ve Velkém Meziříčí a při projíždění mírnou levotočivou zatáčkou nepřizpůsobil rychlost jízdy. Na vrstvě rozbředlého sněhu dostal s autem smyk, který nezvládl a vyjel vpravo mimo vozovku, kde narazil do stěny domu a do betonové studny a sloupu veřejného osvětlení,“ popsala událost Dana Čírtková, tisková mluvčí krajských policistů na Vysočině s tím, že řidič nesplnil zákonem mu danou povinnost dopravní nehodu oznámit a na místě dopravní nehody nezůstal.
„Vzhledem ke skutečnosti, že dosud neustanovený řidič z místa dopravní nehody ujel, nemohla u něho provedena dechová zkouška na alkohol. Při dopravní nehodě vznikla hmotná škoda na stěně domu, na betonové studni a sloupu veřejného osvětlení v celkové výši 45 000 korun. Případem se zabývají policisté z dopravního inspektorátu Žďár nad Sázavou, kteří už zjistili jeho majitele a v rámci dalšího šetření budou policisté zjišťovat, kdo osobní vozidlo v době nehody řídil,“ dodala Dana Čírtková.

  • Facebook
  • Twitter