Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Řidič nákladního auta u Mrákotína havaroval s balíky sena, byl pod vlivem alkoholu

/
/
/
543 ZobrazeníV pondělí 31. července havaroval před půl třetí odpoledne u Mrákotína na Jihlavsku řidič nákladního vozu s nákladem balíků sena, který jel po silnici ve směru na Studenou.

„Řidič nákladního vozu Man s návěsem vyjel z dosud nezjištěných důvodů na krajnici až na travnatý svah a havaroval, souprava se převrátila na bok. Řidič utrpěl zranění a zdravotnická záchranná služba ho převezla na ošetření do nemocnice. 
Policisté místo nehody ohledali a zadokumentovali. U čtyřiapadesátiletého muže dechovou zkouškou naměřili hodnotu 1,31 promile alkoholu. Obdobnou hodnotu u něho ukázala také opakovaná zkouška. Při dopravní nehodě vznikla na poškozeném automobilu předběžně vyčíslená škoda za 900 tisíc korun. Další škoda byla způsobena poškozením krajnice, svodidel a dopravního zařízení,“ popsala policejní mluvčí Jana Kroutilová s tím, že policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky a zjišťují příčinu dopravní nehody a veškeré její související okolnosti.

Havarované nákladní auto u Mrákotína, foto: Policie ČR

Kvůli vyprošťování havarovaného nákladního vozu musela být silnice před půlnocí zcela uzavřena a policisté odkláněli dopravu na objízdnou trasu. Kolem půl jedné v noci se podařilo komunikaci opět plně zprůjezdnit.

  • Facebook
  • Twitter