Retrovíkend se chystá v Havlíčkově Borové – Vysočina-news.cz
Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Podpořte nás prosím.

Please turnoff your ad blocking mode for viewing your site content

img

Retrovíkend se chystá v Havlíčkově Borové

/
/
/
584 ZobrazeníRetrovíkend si naplánovali na sametový víkend v Havlíčkově Borové, pojali ho jako zážitkové vzpomínání, které bude útočit na všechny smysly.

„V pátek jsme připravili na retrodiskotéku, kde zazní hity let 80. a 90., budou se podávat topinky s česnekem, gothaj s cibulí, prostě to, nač jsme byli možná na tehdejších zábavách zvyklí. Vstup pokud možno ve stylovém retro oblečení,“ zve za pořadatele Hana Tonarová.

V neděli čeká na návštěvníky velká retro módní přehlídka, kde si připomenou, co se nosilo do práce, na rande, v čem se možná někteří vdávali a ženili, v čem se chodilo do kostela…. „Mladší si připomenou to, do čeho všeho nás rodiče byli schopní navléct. Po oficiálním proslovu a hymně pak bude otevřena „naše“ retro výstava, která je složená z věcí, jež nám zapůjčili Borováci a lidé z okolí. Je toho opravdu hodně – a půjde o věci denní potřeby, hračky, ozdoby na stromeček, elektroniku, prostě všechno to, co nás před třiceti lety obklopovalo na každém kroku a co jsme měli všichni skoro stejné, protože nic jiného ani nebylo,“ uzavírá Hana Tonarová.

  • Facebook
  • Twitter