Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Pořadatelé kulturních akcí v Jihlavě mohou žádat město o dotaci

/
/
/
523 ZobrazeníStatutární město Jihlava vyhlásilo dotační programy v oblasti kultury pro příští rok. Žadatelé mohou podat žádost o dotaci na podporu kulturní akce, malých kulturních projektů nebo kulturní činnosti od 4. prosince 2019 do 3. ledna 2020. Jihlava uspořádá ve středu 20. listopadu seminář věnovaný postupu při vyplnění žádostí.

Formuláře žádostí a jednotlivé dotační programy lze najít na webových stránkách města Jihlavy v rubrice Finance a dotace – Dotační programy.

„Pro žadatele bude uspořádán seminář věnovaný především postupu ke správnému vyplnění a podání žádostí a následnému vyúčtování projektů. V rámci semináře budou žadatelé seznámeni s nejčastějšími nedostatky v žádostech a důsledky porušování podmínek smlouvy o poskytnutí dotace,“ uvedla Daniela Krišková z odboru školství, kultury a tělovýchovy jihlavského magistrátu.

Seminář se uskuteční 20. listopadu od 16.00 v zasedací místnosti zastupitelstva města v prvním patře jihlavské radnice při vstupu z Masarykova náměstí 1/97.

Po vyhodnocení žádostí v příslušné komisi jsou žádosti předloženy k projednání Radě nebo Zastupitelstvu města Jihlavy, a to v závislosti na výši požadované dotace – do výše 50 000 Kč projednává rada města, dotace nad 50 000 Kč pak zastupitelstvo. Žádosti se budou projednávat na únorových zasedáních.

Malé kulturní projekty lze přihlásit až do května
U programu malých kulturních projektů (dotace do maximální výše 30 000 Kč) je podávání žádostí rozděleno na dvě kola. První příjem žádostí proběhne paralelně s ostatními žádostmi od 4. prosince 2019 do 3. ledna 2020, uskuteční se však také druhý příjem žádostí, a to od 1. do 24. května 2020. Uzávěrka platí vždy poslední den do 14.00.

  • Facebook
  • Twitter