Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

PVC koberce jsou ideální nejen pro alergiky!

/
/
/
532 ZobrazeníKoberec je vynikající výzdobou interiéru a také něco velmi praktického. Je příjemný pod nohama a můžete si klidně sednout na podlahu, navíc chrání před zničením vše, co na něj spadne, což je zvláště užitečné v kuchyni. Koberce zároveň vyžadují zvláštní péči – rychle do nich pronikají drobky a jsou ohniskem výskytu roztočů, takže se rozhodně nedoporučují pro alergiky. Naštěstí existují i takové koberce, které problémy nezpůsobují!

Výhody PVC koberců

Snadno se udržují v čistotě, jsou vhodné pro různé podmínky, a především PVC koberce bez vláken nezpůsobují alergie. Jsou proto ideálním řešením pro ty, kteří si kvůli tomu nemohou dovolit klasické koberce a zároveň potřebují něco na podlahu.

Praktický koberec do kuchyně

Koberec do kuchyně – hit nebo ostuda? Rozhodně hit! Díky němu se interiér stává útulnější, můžete vařit naboso, rychle setřást to, co na něj spadlo, a zároveň chránit podlahu. ALE! Je těžké si představit praní koberce každých pár dní… Proto ideálním řešením budou PVC koberce vyrobené z trvanlivého, pevného a odolného proti nečistotám a zároveň báječně snadno čistitelného materiálu. Ideálně se osvědčí všude tam, kde existuje nebezpečí rozlití nebo nadrobení. Jsou nesmírně příjemné a zároveň stylové – pro každou kuchyni si zcela určitě vyberete něco perfektního.

Koberec do dětského pokoje

Dobrý nápad – zajímavý koberec jako součást výzdoby dětského pokoje. Špatný nápad – měkoučký, načechraný koberec, který se sroluje pokaždé, když pohnete židlí a ušpiní během dětských her. Ale i zde existuje řešení! Můžete použít PVC koberce, které budou nejen zajímavou výzdobou, ale také dobře poslouží jako podložky pod židle, které v pohodě odolají šoupání a popojíždění.

Stylový koberec na terasu

Pokud je terasa jakýmsi rozšířením obývacího pokoje – měla by být zařízena s rozvahou. Pokud však nemáte možnost vyměnit dlaždice nebo prkna, můžete použít… venkovní koberec!Stačí si vybrat takový, který je vyroben z PVC – materiálu odolného vůči měnícím se povětrnostním podmínkám, včetně vlhkosti, a který se snadno udržuje v čistotě. Takový koberec vám nejen umožní maskovat některé nedokonalosti podlahy, ale především způsobí, že terasa nebo balkon budou vypadat mnohem zajímavěji.

PVC koberce mají různé vzory a barvy, takže si každý jistě najde něco ideálního pro sebe. Osvědčí se za všech podmínek!

  • Facebook
  • Twitter