Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

První říjnové farmářské trhy v Havlíčkově Brodě

/
/
/
486 ZobrazeníV Havlíčkově Brodě se na Havlíčkově náměstí uskutečnily v sobotu 1. října od 8.00 do 12.00 farmářské trhy. Na odbyt šly brambory, česnek, jablka, švestky, cukrářské výrobky, domácí uzenina a květiny.

Markéta Mrázová přijela poprvé na trhy z Pavlova u Radostína nad Oslavou a nabízela cukrářské výrobky: domácí výrobu dezertů inspirovanou převážně francouzskými a italskými cukráři. V nabídce nechybělo ani klasické cukroví. Dalším debutantem na trhu byl Marek Jiráček z Lučice s česnekem.
Velkým překvapením a s úspěchem bylo vystoupení mažoretek. Mažoretky Mláďata Chotěboř, dvojnásobné mistryně světa federace MWF v Chorvatském Záhřebu 22. až 25. září 2022 pod vedením trenérky Lenky Mečiarové.
Příznivci hudby si užili vystoupení skupiny DěsBend se stepařem Markem Chytrou. Asi málokdo ví, že mladý a úspěšný stepař Marek Chytra je několikanásobný Mistr ČR, Mistr Evropy a Vicemistr světa. „Děkuji mažoretkám z Chotěboře. Dále všem farmářům a prodejcům za jejich účast na trzích v roce 2022. Druhé říjnové farmářské trhy a zároveň poslední v letošním roce se uskuteční v sobotu 22. října od 8.00 do 12.00,” uvedla Alena Čechová, hlavní pořadatelka farmářských trhů.

  • Facebook
  • Twitter