Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

První koncert seriálu Golden Eye měl v Havlíčkově Brodě úspěch

/
/
/
886 ZobrazeníKlub Oko v Havlíčkově Brodě v pátek 20. září zažil začátek koncertního seriálu Golden Eye. Páteční koncert by mohl mít název Pachatel se vrací na místo činu, hudebním fanouškům není nutné připomínat, že skupiny Pumpa a Skinny Molly hrály na posledním koncertu v rámci Golden Eye 2018 v pátek 2.listopadu.

První pachatelé skupina Pumpa otevřela nový seriál ve 20.00, v klasické sestavě už není kytarista Pavel Marcel, ale přesto si s Pumpou zahrál. Jeho místo v kapele obsadil Luboš Mastilák. Obecenstvo se při vystoupení Pumpy patřičně rozehřálo a bylo patřičně připraveno na zlatý hřeb večera skupinu Skinny Molly, která začala své letošní evropské turné 16. srpna koncertem v holandském Deestu. V kapele nehraje na kytaru zdravotně indisponovaný Jay Johnson, kapela si našla náhradu právě v Pavlu Marcelovi. Tento přestup do americké skupiny okomentovali humorně na brodském koncertu členové Pumpy: „Pavel nás opustil a šel hrát za valuty. U nás takový honorář by nedostal.“
Od holandského začátku evropského turné hraje Skinny Molly ve složení: Mike Estes – kytara a zpěv, Luke Brandshaw – basová kytara, Kurt Pietro – bicí a Pavel Marcel – kytara.
Kapela Skinny Molly si získala všechny přítomné svým výkonem a také pochvalou, kterou řekl Mike Estes: „Díky vám, kteří podporujete živou muziku a chodíte na ni. Nesedíte doma u televize. Díky tomu můžeme zůstat v byznysu, jezdit po světě a mít radost. Takže díky moc.“ Kapela po skončení koncertu se po ohromném aplausu vrátila na pódium na přídavek. Pár minut před půlnocí začal koncert brodského Traffic Jam. Vydařená akce skončila těsně před jednou hodinou v noci.

Druhý koncert v rámci Golden Eye je v pátek 11. října od 20.00.

  • Facebook
  • Twitter