Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Proti Technice Třebíč odpálila čtyři homeruny

/
/
/
570 ZobrazeníO prodlouženém velikonočním víkendu si baseballisté Třebíče připsali další vítěznou sérii, tentokrát s Technikou Brno. Hned v úvodním duelu před domácím publikem ale hráči Nuclears klopýtli. Vše si vynahradili na soupeřově půdě.


Třebíč Nuclears – Technika Brno 4:8, 12:6, 10:3

Do páté směny domácího utkání sice Třebíč vedla 3:2, pak se ale vlastními chybami připravila o vítězství, když zbytečně dovolila Technice skórovat a náskok už nedokázala smazat. Brněnský tým si tak z Hvězdy odvezl cenné vítězství 4:8.

Zaváhání z domácího prostředí baseballisté Nuclears odčinili během odvetných zápasů na Kraví Hoře v Brně, kde Techniku přehráli jednoznačně 12:6 a 10:3. Pálkaři z Vysočiny byli při chuti a během sobotního utkání zaznamenali hned tři homeruny. Dva odpaly za plot a z toho jeden Grand Slam zařídil Trey Bridis, který si připsal hned sedm stažených doběhů. Stoprocentní na pálce byl další Američan ve službách Třebíče Brent Gillespie. Ten uspěl při všech čtyřech nástupech proti nadhazovačům soupeře a jednou rovněž poslal míč až za plot.
Stejný hráč zaznamenal homerun i ve třetím vzájemném utkání. V útoku se ale blýskl i mladý třebíčský odchovanec Marek Krejčiřík se třemi odpaly ze čtyř nástupů na pálce. Tři stažené doběhy si pak do statistik připsal Ivan Hamža a dvoumetovým odpalem se může pochlubit Zdeněk Kutílek.
Na nadhozu v Brně dominovaly dvojice Nuclears Lukáš Hlouch, Jose Flores v první odvetě a americké duo Dalton Erb, Jose Flores během posledního utkání. V prvním zápase Na Hvězdě dostali příležitost na kopci mladí odchovanci Robin Vávra s Martinem Mazurou, kteří také předvedli solidní výkony a dlouho drželi utkání vyrovnané. Oba týmy zaznamenaly po deseti odpalech, ale zatímco Technika nechybovala v obraně ani jednou, Třebíč si vybrala černý den hned pěti chybami.

Dva odpaly za plot včetně takzvaného Grand Slamu a sedm stažených doběhů předvedl v první odvetě proti Technice Brno Američan Trey Bridis ve službách Třebíče.


Trenér Nuclears Jan Gregor věří, že si jeho tým už smolné zákroky vyčerpal a dokáže splnit cíl, kterým je postup do Play-Off. Stejný záměr má ale i nejbližší soupeř Třebíče Hroši Brno. Ti se zatím dělí v extraligové tabulce o čtvrtou příčku právě s Nuclears.


Podpořit baseballisty Třebíče v důležitém utkání mohou fanoušci už v pátek 26. dubna proti celku Hroši Brno. Zápas Na Hvězdě v Třebíči začíná v 17.00.

  • Facebook
  • Twitter