Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Promoce v Jihlavě budou letos poprvé v nové aule

/
/
/
711 ZobrazeníNa Vysoké škole polytechnické Jihlava se budou konat v úterý 14. a ve středu 15. července od 9.00 do 15.00. Letošní promoce budou jiné v tom, že budou premiérově konané v nové aule výukového centra.

Poprvé tu budou mít absolventi k dispozici speciální fotokoutek, vyfotit se budou moci s bílým pozadím, logem naší školy, tematickými nápisy a snímek navíc můžou mít hned na místě vytisknutý.
Stavba je trojúhelníkového tvaru, uvnitř převýšené haly je amfiteátrové sezení pro 330 studentů. V podzemí se nachází největší virtuální továrna v Česku. Spolu s výstavbou nového výukového centra se dočkalo rekonstrukce i severní křídlo historického pentagonu – původně soud s věznicí.
Dohromady během obou dnů odpromuje 181 studentů napříč všemi nabízenými studijními obory/programy. Současných absolventů Vysoké školy polytechnické Jihlava (VŠPJ) je přitom celkem 195. Během úterý půjde o absolventy oborů Cestovního ruchu, Zdravotně sociální pracovníky a Finance a řízení. Ve středu odpromují absolventi oboru Všeobecná sestra, Porodní asistentka a Komunitní péče v porodní asistenci, Aplikovaná informatika a Aplikovaná technika pro průmyslovou praxi.
Co se týče loňských letních promocí, celkem měla škola 271 absolventů. K promocím jich bylo přihlášeno 232. Předloni, tedy v roce 2018 pak bylo přihlášeno k promocím 240 lidí a absolventů měla VŠPJ celkem 289. Letos se zřejmě výjimečně budou konat další promoce i na podzim. To kvůli opatřením souvisejícím s koronavirovou epidemií. Vzhledem k nedávné situaci, která zavládla v předchozím období v celém Česku se rozhodlo vedení školy posílit termíny státnic, které by se měly uskutečnit v září nebo v říjnu. Studenti tak získali dostatek času na přípravu a nebyli nuceni využít pouze červnový termín státnic.

  • Facebook
  • Twitter