Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Prodlouží FC Vysočina v Chrudimi sérii bez porážky?

/
/
/
599 ZobrazeníPo třetí v řadě si Česká televize vybrala duel FC Vysočina Jihlava do svého přenosu. Po duelech ve Vlašimi a s Třincem si budou moci jihlavští fanoušci užít v neděli 28. dubna od 10.15 z pohodlí domova duel FC Vysočina na půdě zachraňující se Chrudimi.

Vysočina se v Chrudimi v ligovém utkání představí vůbec poprvé v historii a jistě tam bude minimálně chtít prodloužit stávající sérii čtyř duelů bez porážky. Podzimní premiérový vzájemný mistrovský duel skončil ve prospěch jihlavského celku, který zvítězil díky trefám Zoubeleho a Levina z druhé půle. I tato porážku přispěla k tomu, že se východočeský nováček druhé ligy od samého počátku soutěže pohybuje ve spodních patrech tabulky a bojuje o záchranu. Po 24 kolech mu se ziskem 22 bodů náleží 14. příčka s jednobodovým náskokem na Táborsko.

Chrudim do jara vstoupila smolnou porážkou s Brnem a poté se musela oklepat z debaklu na půdě Brna. Poté ale přišla série čtyř zápasů, v nichž MFK získal cenných osm bodů včetně výhry v Sokolově nebo s Táborskem. V minulém týdnu východočeskému týmu bodově přáno nebylo. Nejprve Chrudim na domácí půdě nestačila na Vítkovice a o týden později v derby podlehla Hradci Králové.

Jaké poznatky jihlavští trenéři načerpali o hře chrudimského celku? Na které fotbalisty si budete muset dát v neděli dopoledne pozor? „Chrudim je zvlášť silná na svém stadiónu, kde má blízko k fanouškům a těží z jejich podpory. Disponuje řadou vysokých hráčů, je silná ve vzduchu a využívá urostlého Vašulína na hrotu. Prostor nemůžeme dát ani tvořivým středovým hráčům Kesnerovi a Sixtovi. S těmito aspekty se musíme vyrovnat. Věřím, že fotbalově duel zvládneme a prosadíme se kombinační hrou,“ reagoval asistent trenéra Josef Mucha.

Před týdnem jste v duelu proti Třinci překvapili zařazením ofenzivního Petra na post pravého beka. Zůstane na tomto postu i v Chrudimi? Chystáte další překvapení? A jak je na tom zdravotně zkušený stoper Tlustý? „Změny v sestavě nelze vyloučit. Odvíjet se mohou i od zdravotního stavu. Petr Tlustý se již zapojil do tréninku, ale do ligového utkání ještě není připraven,“ doplnil Josef Mucha.

  • Facebook
  • Twitter