Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Primátorka Jihlavy zahájila školní rok na ZŠ Kollárova

/
/
/
1514 ZobrazeníV Jihlavě je jedenáct základních škol zřizovaných statutárním městem Jihlava, kam chodí 5370 žáků. Letos by do těchto škol mělo celkově nastoupit 615 prvňáčků a 85 dětí do přípravných tříd.

Primátorka města Jihlavy Karolína Koubová společně s radním pro oblast školství Danielem Škarkou přivítali prvňáčky a žáky v přípravné třídy na ZŠ Kollárova 30, Jihlava.

„Chtěla bych vám popřát, aby vás učení bavilo, aby to pro vás bylo dobrodružství, abyste se nebáli ptát paní učitelky, paní asistentky ani rodičů a abyste věděli, že i když to někdy není úplně zábava, tak je to důležité. To, co se tady naučíte, budete používat celý život,“ popřála žákům primátorka.

Žáci obdrželi z rukou zástupců vedení města také dárky v podobě reflexních vaků, ve kterých byla obědová krabička a reflexní tkaničky do bot, nákrčník a obal na batoh. V minulém roce primátorka přivítala prvňáčky na ZŠ Havlíčkova, příští rok prvňáčky pravděpodobně přivítá na ZŠ Otokara Březiny, kde je od letošního školního roku nový ředitel.

  • Facebook
  • Twitter