Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Při dvou srážkách aut se na Vysočině zranilo v úterý a ve středu ráno šest lidí

/
/
/
192 ZobrazeníKe střetu dvou osobních aut došlo ve středu 1. listopadu na silnici u Řečice na Pelhřimovsku. Podle prvotních informací hasičů, kteří na místě v ranních hodinách zasahovali, se při nehodě zranili čtyři lidé.

Podobná havárie se stala také v úterý 31. října před druhou hodinou odpoledne v Růžené na Žďársku, také tady se zranili dva lidé. „Sedmatřicetiletý řidič automobilu Volkswagen jel po vedlejší komunikaci v prostoru křižovatky v době, kdy po hlavní silnici ve směru od Třeště jela řidička vozu BMW, auta se střetla.

Srážka aut v Růžené, archiv Policie ČR


Při dopravní nehodě se zranila řidička a její spolucestující, oba zdravotnická záchranná služba převezla do jihlavské nemocnice. Místo nehody policisté ohledali a zadokumentovali. Alkohol u obou řidičů vyloučili dechovou zkouškou,“ uvedla policejní mluvčí Jana Kroutilová. Při dopravní nehodě vznikla podle jejích informací předběžná škoda za sto tisíc korun. Řidič je podezřelý ze spáchání přestupkového jednání na úseku dopravy.

Úvodní foto: Místo havárie v u Řečice, foto: HZS Kraje Vysočina

  • Facebook
  • Twitter