Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Před fotbalisty FC Vysočina je generálka na jaro doma proti Dukle Praha

/
/
/
762 ZobrazeníPouze jedno utkání zbývá sehrát fotbalistům FC Vysočina Jihlava před vypuknutím jarních bojů ve druhé fotbalové lize. Generálce přeje jarní počasí, nic by nemělo bránit tomu, aby jihlavský celek poprvé od počátku prosince nastoupil na přírodním trávníku. V sobotu 27. února od 14.00 změří síly s tradičním sokem a jedním z aspirantů postupu – Duklou Praha.

Duel s exligovým soupeřem, v němž od září zastává pozici sportovního ředitele Jan Staněk, mohou fanoušci sledovat živě díky přenosu na YouTube. Pro Duklu to bude už desáté zimní přípravné měření, přičemž dosud podlehla pouze jednou – B týmu Viktorie Plzeň. Připsala si cenný skalp Jablonce a také výhry nad Vyšehradem a B týmů Sparty, Slavie a Jablonce. Smírem pak skončily duely s druholigovými soky – Táborskem, Vlašimí a Hradcem Králové.

„Trénovali jsme v klasickém předzápasovém režimu. Těším nás, že se významně vyprázdnila marodka a dnes nás trénovalo 21. Scházeli jen dlouhodobí marodi Křivánek, Matulka, Pojezný a Araujo-Wilson. Zapojili se už Peřina, Arroyo či Patrák, s nimiž proti Dukle alespoň pro část utkání můžeme počítat. Půjde o zápas proti velice kvalitnímu soupeři, který už bude mít parametry ligové bity. Chtěli bychom jej zvládnout jak herně, tak i výsledkově,“ uvedl ke složení FC Vysočina kouč Aleš Křeček.

Dostal se Váš v tomto týdnu v rámci tréninku na přírodní trávník? „Už jsme si dvakrát užili trávník na hřišti ve Vyskytné. Bylo znát, jak kluci po úmorné dřině na umělce pookřáli. Budeme tam absolvovat i páteční předzápasový trénink a v sobotu odehrajeme duel proti Dukle na hlavním stadiónu. Na to, jak těžkou zimu prodělal, je na dané roční období ve vynikajícím stavu,“ doplnil Aleš Křeček.

Připomeňme, že podzimní druholigový duel na Julisce vítěze nepoznal. Dukla před kamerami ČT Sport vedla už 2:0 a poté 3:2, ovšem nakonec se musela spokojit pouze s bodem za remízu 3:3. Jihlavské branky tehdy zaznamenali Smejkal, Arroyo a Křišťál.

  • Facebook
  • Twitter