Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Poznáte neznámé muže z Jihlavy? Policisté žádají o pomoc

/
/
/
1020 ZobrazeníJihlavští policisté se obracejí na obyvatele Jihlavska s žádostí o spolupráci při zjišťování totožnosti muže, který byl vloni v listopadu nalezen v Jihlavě mrtev.

„Mrtvého muže našli ve druhé polovině listopadu v křovinatém porostu v lokalitě zvané Pančava. Na základě dosavadního prověřování kriminalisté nezjistili, že by smrt muže způsobila jiná osoba a současně se nepodařilo zjistit totožnost mrtvého muže. Kriminalisté na základě vyjádření znalců z oboru antropologie zjistili jeho přibližný popis a nechali si vypracovat kresby zobrazující zemřelého tak, jak pravděpodobně vypadal,“ popsala policejní mluvčí Jana Kroutilová.

Podle informací policistů se jednalo s největší pravděpodobností o muže ve věku kolem 40-50 let, vysokého přibližně 170 centimetrů. „Zřejmě mu chybělo větší množství zubů a pravděpodobně nosil vlasy ostříhané nakrátko. Je možné, že se pohyboval v prostředí osob bez domova.
Nápadné mohlo být znamení na obličeji: na pravém lícním oblouku měl zlomeninu, která se projevovala prohloubením v této části tváře. Není vyloučené, že měl na tomto místě viditelnou jizvu,“ dodala tisková mluvčí.

Na kresbách jsou dvě možné podoby muže, s přihlédnutím na typ postavy – silnější a hubenější. „Žádáme občany, kteří by muže na kresbách poznali nebo by měli informaci vedoucí ke zjištění jeho totožnosti, aby se přihlásili na tísňové lince 158,“ uzavřela Jana Kroutilová.

  • Facebook
  • Twitter