Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Poznáte muže s kšiltovkou, ptají se jihlavští policisté

/
/
/
492 Zobrazení
V sobotu 16. října v Jihlavě došlo v Dvořákově ulici v Jihlavě k fyzického napadení muže, jihlavští policisté se obracejí na veřejnost se žádostí o spolupráci, potřebovali by zjistit totožnost lidí na kamerovém záznamu, zejména muže s kšiltovkou na hlavě.

„Útočník fyzicky napadl muže, který utrpěl zranění a musel vyhledat lékařské ošetření. Útočník po napadení z místa odešel. V současné době se policisté obracejí na veřejnost s žádostí o spolupráci při zjišťování totožnosti čtyř osob zachycených na videozáznamu. Zejména by potřebovali vypátrat muže, který měl na hlavě nasazenou světlou kšiltovku. Žádáme osoby na videozáznamu, anebo občany, kteří některou z nich znají, aby se policistům přihlásili na tísňové lince 158. Policisté uvítají také jakékoli jiné informace směřující k objasnění případu,“ žádá policejní mluvčí Jana Kroutilová.

  • Facebook
  • Twitter