Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Poslední farmářské trhy se v Brodě vydařily

/
/
/
283 ZobrazeníV sobotu 21. října se od 8.00. do 12.00 na Havlíčkově náměstí v Havlíčkově Brodě uskutečnily poslední farmářské trhy v roce 2023. Počasí přálo a přispělo podle vyjádření pořadatelek k výborné atmosféře.

Mnoho lidí uvítalo prodej ryb. „Letošní poslední farmářské trhy se povedly na jedničku. Počasí bylo nádherné a návštěvníků opravdu hodně. Všichni měli skvělou náladu a tak nějak se loučili s letošním posledním trhem v Havlíčkově Brodě. Součástí našich trhů byly Bramborářské dny, které bezpochyby přilákaly další dávku návštěvníků. Závěrem bychom my dvě A+L chtěly poděkovat všem prodejcům, kteří nám jsou tak dlouho věrní a vozí k nám tak skvělé produkty. Dále všem návštěvníkům, bez kterých by to nešlo! Rudovi Kubíčkovi a jeho kapelám. Kluci na trzích vytvoří vždy skvělou atmosféru a to pod dozorem zvukaře Davida Žáčka. Velké poděkování patří chlapům z Technických služeb. Plní naše přání a výmysly a my se na ně můžeme vždy spolehnout,“ uvedla Lída Říhová, spolupořadatelka trhů. Snad úspěšné farmářské trhy budou pokračovat v roce 2024.

  • Facebook
  • Twitter