Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Policisté v Jihlavě hledají svědky pondělní dopravní nehody

/
/
/
873 Zobrazení
V pondělí 12. července se v 10.35 střetla na světelné křižovatce v ulici Romana Havelky v Jihlavě u sjezdu z dálničního přivaděče dvě osobní auta. Policisté z dopravního inspektorátu Jihlava se obracejí na případné svědky, přivítali by záběry z palubních kamer.

„Řidička osobního auta Opel Crossland projížděla po silnici ve směru od Sokolovské ulice směrem k Humpolecké ulici. Při průjezdu křižovatkou se srazila s osobním vozem Dacia Duster, jehož řidič projížděl od silnice I/38 a pokračoval směrem k obchodnímu centru Patrol. Ke zranění osob nedošlo. Policisté u obou řidičů na místě nehody dechovými zkouškami vyloučili požití alkoholu. Škoda na havarovaných vozech dosáhla ve výši 300 000 korun. Oba vozy zůstaly po nehodě nepojízdné,“ popsala havárii Dana Čírtková, tisková mluvčí krajských policistů na Vysočině.

Okolnosti a míru zavinění této dopravní nehody šetří policisté z dopravního inspektorátu Jihlava. „Ke stanovení míry zavinění by uvítali případné svědky, kteří viděli dopravní nehodu a kteří mají ve svých vozidlech palubní kamery, které by průběh této nehody zachytily. Se svědectvím se můžete obrátit na linku 158 nebo můžete kontaktovat přímo dopravní inspektorát Jihlava – telefon 974 266 250,“ dodala Dana Čírtková.

  • Facebook
  • Twitter