Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Policisté na Žďársku žádají veřejnost o spolupráci

/
/
/
704 ZobrazeníŽďárští policisté se obracejí na veřejnost s žádostí o spolupráci při objasňování případu fyzického napadení, ke kterému došlo o uplynulém víkendu u žďárského kulturního domu. Podezřelý muž byl po činu dopaden. Policisté ale potřebují zjistit totožnost napadeného muže, který po útoku z místa odešel.

K případu došlo v neděli 9. prosince v Dolní ulici ve Žďáru nad Sázavou. „Před kulturním domem došlo před druhou hodinou v noci k fyzickému napadení, při kterém útočník udeřil neznámého muže opakovaně do oblasti hlavy. Napadený muž poté z místa odešel.
Policisté následně zjistili totožnost podezřelého, který byl pod vlivem alkoholu. Vyhodnotili záznamy z kamer, shromažďovali veškeré důležité informace i poznatky a prováděli šetření za účelem zjištění totožnosti napadeného muže. Jeho totožnost se do současné doby nepodařilo zjistit. Jednalo se o muže zřejmě ve věku kolem třiceti let s tmavšími krátce střiženými vlasy. Na sobě měl oblečenou bundu a světlejší kalhoty. Světlé barvy byly také jeho boty.
Žádáme muže, který byl uplynulou neděli ve Žďáru nad Sázavou u kulturního domu fyzicky napaden, aby se přihlásil na tísňové lince 158. Uvítáme informace také od osob, které by mohly poskytnout informace ke zjištění jeho totožnosti,“ vyzývá policejní mluvčí Jana Kroutilová.

  • Facebook
  • Twitter