Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Policisté na Žďársku hledají pachatele vloupání v Rovného, žádají veřejnost o spolupráci

/
/
/
742 ZobrazeníPolicisté se obracejí na veřejnost se žádostí o spolupráci při vyšetřování vloupání do myslivecké chaty v katastru Rovného na Žďársku. Hledají muže zachycené na fotografiích, kteří se v lokalitě zvané Kříp pohybovali v noci ze soboty 1. na neděli 2. října.

„Pachatel vnikl za užití násilí do myslivecké chaty, kterou prohledal, zničil vybavení chaty a odcizil lahve alkoholu. Svým jednáním způsobil majiteli škodu přes dvacet tisíc korun.
V současné době se policisté obracejí na veřejnost s žádostí o spolupráci při zjišťování totožnosti mužů zachycených na fotografiích. Jedná se o dva muže,“ uvedla policejní mluvčí Michaela Lébrová.
První z nich je podle informací policistů štíhlé postavy, vysoký přibližně 170 cm, oblečen ve světlé mikině s tmavým nápisem na zádech, tmavých kalhotách a na hlavě měl světlou kšiltovou čepici. Na nohou měl obuté tmavé sportovní boty.

Muži, po kterých policisté pátrají, archiv Policie ČR

Druhý z mužů je štíhlé postavy, vysoký přibližně 180 cm, oblečen v mikině a světlých kalhotách s tmavým pruhem na straně. Na hlavě měl kšiltovku a obutou měl tmavou sportovní obuv.
„Žádáme občany, kteří muže na fotografiích poznají, případně mají informace, kde se aktuálně nacházejí či pohybují, aby se policistům přihlásili na tísňové lince 158. Uvítáme také jakékoli jiné informace směřující k objasnění případu,“ dodala Michaela Lébrová.

  • Facebook
  • Twitter