Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Policisté na Třebíčsku hledají třináctiletou dívku

/
/
/
205 ZobrazeníPátrání po pohřešované třináctileté dívce vyhlásili třebíčští policisté a se obracejí na veřejnost s žádostí o spolupráci při pátrání. Dívka má bydliště v Třebíči v ulici Dr. Antonína Hobzy a školu navštěvuje v Náměšti nad Oslavou. Odešla neznámo kam, domu se nevrátila a do současné doby o sobě nepodala žádnou zprávu.

„V pátek 5. května přijali policisté v ranních hodinách oznámení o pohřešování a začali po dívce ihned pátrat. Pohřešovaná dívka je vysoká přibližně 160 centimetrů, štíhlé postavy. Má obarvené tmavé rovné vlasy s pěšinkou, kdy jí už odrůstají hnědé vlasy.
Na sobě má dívka zřejmě oblečenou mikinu světle fialové barvy s kapucí, na hrudníku s kapsou s černou síťovinou a černým nápisem, mikina je zřetelně o několik velikostí větší. Dále by měla mít černé rifle na kolenou roztrhané. Obuté by měla mít bílé boty s černými doplňky na bocích, boty mají vysokou podrážku. U sebe by měla mít batoh tmavě modrý se sešlým nápisem PUMA. Může mít na hlavě černý plátěný klobouk s rantlem,“ uvedla policejní mluvčí Jana Kroutilová.

Policisté pátrají po třináctileté dívce, archiv Policie ČR

Policisté vyhlásili po pohřešované dívce celostátní pátrání a hledali ji ve městech, ke kterým má vazby, prověřili místa, u kterých vznikl předpoklad, že by se tam mohla nacházet nebo pohybovat. Provedli šetření také v rámci školního kolektivu, kamarádů a na sociálních sítích.

„Žádáme občany, kteří mají informace o tom, kde by se pohřešovaná dívka mohla nacházet nebo pohybovat, aby se policistům přihlásili na lince tísňového volání 158,“ uzavřela Jana Kroutilová.

Aktualizace 14.00:
Odpoledne našli podle informací policistů dívku v Třebíči, je v pořádku.

  • Facebook
  • Twitter