Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Policisté na Pelhřimovsku pátrají po dvanáctileté dívce z regionu

/
/
/
185 ZobrazeníDvanáctiletou dívku viděli naposledy v pátek 6. ledna v Humpolci, kde pobývala. Po přijetí oznámení policisté začali okamžitě po pohřešované dívce pátrat ve městě, mohla by se ale pohybovat i na Havlíčkobrodsku.

Po pohřešované dívce vyhlásili policisté celostátní pátrání. Informace o pohřešování s jejím popisem byla předána všem policejním hlídkám. „Policisté po pohřešované začali ihned po přijetí oznámení pátrat. Prověřili lokalitu jejího bydliště a míst, která navštěvuje nebo u kterých vznikl předpoklad, že by se tam mohla nacházet. Na základě šetření policisté zjistili, že by se mohla pohybovat na Havlíčkobrodsku,“ popsala policejní mluvčí Michaela Lébrová.

Aktualizace 8. 1. 2023, 15.20
„Dívku jsme dneska v odpoledních hodinách vypátrali  v místě jejího trvalého bydliště. Dívka je v pořádku,“ doplnila v neděli odpoledne Dana Čírtková, tisková mluvčí krajských policistů na Vysočině.


Pohřešovaná dívka, archiv Policie ČR

Podle informací policistů je pohřešovaná dívka vysoká přibližně 165 centimetrů, štíhlé postavy. Má dlouhé tmavé vlasy. Dívka má být umístěna v zařízení pro mládež v Českých Budějovicích a měla se vrátit z povolené dovolenky.

„Žádáme občany, kteří mají informace o tom, kde se pohřešovaná dívka v současné době nachází nebo pohybuje, aby se policistům přihlásili na tísňové lince 158.“ dodala tisková mluvčí.

  • Facebook
  • Twitter