Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Policisté na Jihlavsku pátrají po třináctileté dívce

/
/
/
383 ZobrazeníJihlavští policisté se obracejí na veřejnost se žádostí o spolupráci při pátrání po pohřešované třináctileté dívce. Naposledy byla viděna v úterý 15. listopadu v odpoledních hodinách v Jihlavě na vlakovém nádraží. Po odchodu z místa bydliště o sobě nepodala žádnou zprávu a není kontaktní.

„Dívka je střední postavy, vysoká přibližně 150 centimetrů. Má hnědé oči a hnědé středně dlouhé rovné vlasy. Na sobě měla při odchodu oblečenou tmavou bundu,“ popsala policejní mluvčí Jana Kroutilová.

Policisté vyhlásili po pohřešované dívce celostátní pátrání. „Hledali ji ve městě, okolí a dalších místech, u kterých vznikl předpoklad, že by se tam mohla nacházet nebo pohybovat. Dále prověřovali její kamarády a známé. Na základě šetření policisté zjistili, že mohla cestovat směrem na Jindřichův Hradec. Nelze vyloučit, že se může pohybovat na jiném místě republiky.
Žádáme občany, kteří mají informace o tom, kde se pohřešovaná dívka nachází nebo pohybuje, aby se policistům přihlásili na lince tísňového volání 158,“ dodala Jana Kroutilová.

Hledaná dívka, archiv Policie ČR
  • Facebook
  • Twitter