Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Policisté hledají svědky tragické nehody u Uhřínovic a záběry z palubních kamer

/
/
/
725 ZobrazeníVe středu 21. července kolem půl páté odpoledne došlo na silnici II/405 nedaleko Brtnice k dopravní nehodě. Na křižovatce se silnicí III/4054 k Uhřínovicím se střetlo osobní auta Mercedes Benz s traktorem s přívěsem. Při střetu zemřel řidič osobního vozu.

„Při prvotním ohledání místa nehody policisté zjistili, že řidič traktoru John Deere s přívěsem projížděl po silnici II/405 a jel ve směru od Brtnice na Jihlavu a v křižovatce začal odbočovat vlevo na Uhřínovice. Ve stejném směru projíždělo osobní auto Mercedes, které řídil osmadvacetiletý muž. Ten z dosud nezjištěných příčin narazil do odbočujícího traktorového přívěsu. Traktorový vlek se při nárazu převrátil, řidič osobního vozu zůstal uvnitř zaklíněn. V osobním autě se nacházel pes a k jeho zajištění musel být na místo přivolán veterinář, který psa převzal a umístil do útulku. Řidič traktoru při dopravní nehodě zranění neutrpěl. Policisté u řidiče traktoru provedli dechovou zkoušku s negativním výsledkem. U zemřelého řidiče byla nařízena soudní pitva,“ popsala událost Dana Čírtková, tisková mluvčí krajských policistů na Vysočině. Příčinu dopravní nehody a míra zavinění vyšetřují policisté. Při nehodě vznikla hmotná škoda ve výši téměř 600 000 korun.

Místo nehody, foto: Policie ČR

„Pro určení míry zavinění a zejména pro stanovení nehodového děje by kriminalisté uvítali případné svědky, kteří viděli dopravní nehodu a kteří mají ve svých vozech palubní kamery, které by průběh této nehody, případně způsob jízdy osobního vozu Mercedes, zachytily. Se svědectvím se můžete obrátit na linku 158,“ dodala Dana Čírtková.

  • Facebook
  • Twitter