Policisté hledají svědky úterní havárie v Chotěboři
V úterý 31. ledna se stala pět minut před sedmou hodinou ráno v Havlíčkově ulici v místě křižovatky s ulicemi U Prefy a Kosmonautů dopravní nehoda, při které se střetlo osobního auto Škoda Octavia s čtyřiačtyřicetiletou chodkyní.
Ta utrpěla zranění a zdravotníci ji museli převézt do nemocnice v Hradci Králové. „Havlíčkobrodští policisté se obracejí na veřejnost se žádostí o spolupráci v rámci šetření dopravní nehody. Potřebují, aby se přihlásili případní řidiči nebo chodci, kteří byli svědky dopravní nehody a mohli by tak poskytnout důležité informace k okolnostem dopravní nehody.
Žádáme případné svědky, kteří dopravní nehodu viděli, aby kontaktovali policii na tísňové lince 158,“ vyzývá policejní mluvčí Michaela Lébrová.