Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Policisté hledají svědky tragické havárie na Třebíčsku

/
/
/
313 ZobrazeníTřebíčští kriminalisté se žádají veřejnost o spolupráci při prověřování tragické dopravní nehody, ke které došlo minulý týden na silnici mezi Náramčí a Budišovem na Třebíčsku. Hledají řidiče, kteří místem krátce před dopravní nehodou projížděli a mohli by poskytnout důležité informace. Uvítali by, pokud by se přihlásil případný svědek střetu vozu s cyklistkou.

Dopravní nehoda se stala v pátek 13. ledna přibližně deset minut po půl sedmé ráno na silnici druhé třídy číslo 390 mezi Budišovem a Náramčí v úseku lokality U božích muk. „Cyklistka utrpěla velmi těžká zranění, kterým i přes veškerou snahu zdravotnické záchranné služby podlehla.
Tragickou dopravní nehodu prověřují kriminalisté služby kriminální policie a vyšetřování. Na základě šetření zjistili, že řidička osobního vozidla Škoda Octavia jela ve směru od Budišova a střetla se s cyklistkou jedoucí ve směru od Náramče na elektrokole značky Cruisis E-Savela,“ popsala policejní mluvčí Jana Kroutilová.

Kriminalisté zjistili, že krátce před nehodou úsekem zřejmě projíždělo vozidlo. „Obracíme se tudíž na osádku tohoto vozidla, ale i dalších automobilů, které po silnici mezi obcemi v tu dobu projížděli a všimli si vozidla Škoda Octavia nebo cyklistky na elektrokole, aby se přihlásili na tísňové lince 158. Rovněž žádáme případné svědky, kteří dopravní nehodu viděli, aby kontaktovali policii,“ dodala Jana Kroutilová.

  • Facebook
  • Twitter