Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Policisté hledají svědky dívčí války z jihlavské Sokolovské ulice

/
/
/
1039 ZobrazeníJihlavští policisté se obracejí na veřejnost se žádostí o spolupráci při prověřování incidentu, ke kterému došlo ve středu 14. září v Sokolovské ulici v Jihlavě. Hledají svědky konfliktu, který se stal ve středu před třetí hodinou odpoledne v prostoru zastávky městské hromadné dopravy u ulice 5. května.

„Došlo k rozepři mezi dívkami, která pokračovala napadením. Konfliktu se účastnilo několik dívek. Dvě dívky následně vyhledaly lékařské ošetření. Policisté případ prověřují a zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání dvou trestných činů, pokusu ublížení na zdraví a výtržnictví.
Obracejí se na svědky, kteří konflikt viděli a mohli by k němu poskytnout informace. Jedná se zejména o osoby, které v tu dobu čekaly na zastávce, ulicí procházely nebo cestovaly prostředky městské hromadné dopravy. Žádáme svědky konfliktu, aby se policistům přihlásili na tísňové lince 158,“ uvedla policejní mluvčí Jana Kroutilová.

  • Facebook
  • Twitter