Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Policisté hledají svědka úterní havárie u Kožichovic

/
/
/
175 ZobrazeníTřebíčští kriminalisté prověřují tragickou dopravní nehodu, ke které došlo v úterý 27. prosince u Kožichovic na Třebíčsku. Žádají, aby se přihlásil řidič osobního vozu, který místem krátce před srážkou projížděl a mohl by tak poskytnout důležité informace k okolnostem, které nehodě přecházely.

„V úterý 27. prosince došlo před tři čtvrtě na šest ráno ke střetu autobusu se dvěma chodci, přičemž jeden z mužů těžkým zraněním na místě nehody podlehl. Kriminalisté služby kriminální policie a vyšetřování na základě šetření zjistili, že před havárií projíždělo po silnici osobní auto a potřebovali by svědectví jeho osádky. Jednalo se o bílé vozidlo v provedení kombi zřejmě značky Škoda Fabia, které mělo firemní označení, pravděpodobně společnosti v regionu.
Řidič auta jel v době kolem 5.38 po silnici druhé třídy číslo 351 ve směru od Kožichovic. Cestou předjel autobus, následně míjel i chodce a pokračoval v jízdě směrem na Třebenice,“ uvedla policejní mluvčí Jana Kroutilová. Pro policisty je svědectví osádky osobního auta podstatné. „Žádáme řidiče tohoto vozidla, případně spolujedoucí, kteří v něm cestovali, aby se přihlásili na tísňové lince 158,“ dodala Jana Kroutilová

  • Facebook
  • Twitter