Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Policisté hledají pachatele vloupání na Bystřicku

/
/
/
2344 ZobrazeníK vloupání do objektu v jedné z obcí na Bystřicku došlo v sobotu 16. května kolem jedné hodiny odpoledne. Pachatel se pohyboval po budově, kde byl ale přistižen a spěšně ji opustil. Podezřelého muže se ještě snažila zastavit náhodná osoba, sama se ale stala terčem agresivního vyhrožování. Pachatel z místa utekl.

Policisté se obracejí na veřejnost s žádostí o spolupráci při zjišťování totožnosti muže, který je zachycen na fotografii a identikitu.
„Jednalo se o muže střední postavy, vysokého kolem 180 centimetrů. Měl velmi krátce střižené vlasy. Na sobě měl oblečené černé tepláky s nápisem na zadní straně jedné nohavice, dále tmavou mikinu a na krku měl silnější řetízek z bílého kovu,“ uvedla policejní mluvčí Jana Kroutilová s tím, že úkony trestního řízení jsou zahájeny pro podezření ze spáchání trestného činu krádeže a trestného činu nebezpečného vyhrožování.

Identikit pachatele, foto: Policie ČR

„Žádáme občany, kteří muže na fotografii a identikitu poznají nebo mají informaci o tom, kde se v současné době nachází či pohybuje, aby se policistům přihlásili na tísňové lince 158. Uvítají také jakékoli jiné informace směřující k objasnění případu,“ dodala Jana Kroutilová.

Pachatel, který z místa činu utekl, archiv Policie ČR
  • Facebook
  • Twitter