Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Policisté dohlíželi na dopravu na Havlíčkobrodsku

/
/
/
693 ZobrazeníVe středu 15. července dopoledne se dopravní policisté na Havlíčkobrodsku zaměřili na kontrolu řidičů na silnici I/38 mezi Havlíčkovým Brodem a Golčovým Jeníkovem. Do akce se zapojily vozy v policejním provedení, vozy pro skrytý dohled vybavená radarem, policejní motocykly a vrtulník Letecké služby Policie ČR.

Na silnici I/38 dochází podle informací policistů k vyššímu počtu dopravních nehod, navíc velmi často s vážnými následky. Akce proto měla především preventivní charakter. „Policisté během dvou a půl hodiny zkontrolovali 150 vozidel, třináct řidičů se dopustilo přestupků, za který jim policisté uložili pokuty. Pomocí vrtulníku se podařilo zjistit také čtyři řidiče, kteří předjížděli v místě, kde je na vozovce souvislá plná čára. Jeden řidič projížděl v místě s dopravním omezením u Skuhrova na červenou na semaforu a u jednoho řidiče byl zjištěn alkohol v hladině 0,11 promile alkoholu,“ popsala Dana Čírtková, tisková mluvčí krajských policistů na Vysočině, s tím, že v podobných akcích budou policisté v létě pokračovat i na jiných místech Vysočiny.

  • Facebook
  • Twitter