Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Podpořte nemocnou Kristýnku a Míšu, pomáhají i známí sportovci z regionu

/
/
/
250 ZobrazeníPouze do středy 27. července do 20.00 se koná aukce na podporu nemocné Kristýnky a nemocného Míši. Výtěžek aukce bude rozdělen mezi obě děti, který převezmou v sobotu 30. července.

„Kristýnka trpí dětskou mozkovou obrnou – spastickou parézou dolních končetin, hydrocefalem, epilepsií, Bartterovým syndromem a dalšími nemocemi. Míša má dětskou mozkovou obrnu (spastickou kvadruparézu), ale i přesto je aktivním sportovcem, dělá sledge hokej, atletiku, basketbal a další sporty,“ popisuje Eliška Rasochová pořadatelka Dětského sportovního dne.

Předměty a dresy do aukce věnovali známí sportovci, například hokejový brankář Vítek Vaněček, útočníci bratři Zohornovi, fotbalový útočník Tomáš Souček, české házenkářky Hana Kvášová a Jana Knedlíková a spousta dalších sportovců a kolektivů.

Výtěžek bude předán na druhém ročníku Dětského sportovní dne, který proběhne v sobotu 30. července od 13.00 ve sportovním areálu na Ledečské ulici v Havlíčkově Brodě. „Pokud se chcete zapojit také do aukce, stačí rozkliknout odkaz události, podívat se do diskuze, kde najdete všechny položky aukce, nebo můžete jen přispět libovolnou částkou, číslo transparentního účtu,“ dodává Eliška Rasochová.

  • Facebook
  • Twitter