Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
img

Počasí přálo trhům v Havlíčkově Brodě

/
/
/
763 ZobrazeníV sobotu 2. července se od 8.00 do 12.00 na Havlíčkově náměstí v Havlíčkově Brodě uskutečnily další farmářské trhy. Málokdo asi po pátečním dešti věřil, že v sobotu bude vhodné počasí na návštěvu farmářských produktů.

Návštěvníci si mohli nakoupit mléčné i uzenářské výrobky, hlívu a žampióny, pečivo a zákusky, víno, výrobky z medu či perníku, proutěné zboží, ale také sazenice, květiny nebo bylinky. „Jsme rodinná firma se sídlem ve Lhotě pod Libčany v Královehradeckém kraji a mnoho let se věnujeme naší společné vášni pro rakytník řešetlákový a jeho zpracování podle vlastní vytříbené receptury. Rakytník je ceněný pro své mimořádné hojivé a léčebné účinky, jeho plody obsahují široké spektrum vitaminů a stopových prvků,“ řekl Pavel Cvrček.


Příznivci hudby si užili vystoupení skupiny DěsBend hrající převážně jazzové a swingové skladby. „Naše kapela vznikla v roce 2009 a scházíme se na zkouškách ve vinárně Dionysios ve Škvorci nedaleko Prahy. Muzikanti přijíždějí od Brandýsa, Českého Brodu, Říčan, Prahy a Úval,” uvedl Leo Dittmann, zakladatel hrající na tenor banjo.
„Počasí nám přálo. Začátek prázdnin a dovolených se projevil na menší návštěvnosti než na červnových FT,” uvedla uvedla Lída Říhová, spolupořadatelka trhů. Příští farmářské trhy se uskuteční v sobotu 6. srpna od 8.00 do 12.00.

  • Facebook
  • Twitter